27 C
Kyiv

Резервні котельні для стабільного опалення Києва

У ЦЕНТРІ УВАГИ

Державне агентство з питань відновлення розпочало реалізацію проекту зі зведення резервних котелень в Києві. Нові теплові установки планується розмістити на п’яти локаціях у Дарницькому та Дніпровському районах, щоб забезпечити надійне опалення для тих мешканців, чиї будинки залишилися без тепла через руйнування ТЕЦ–4.

Вже розпочато підготовчі роботи на зазначених ділянках. Державне агентство заздалегідь уклало контракти на необхідне обладнання, тому монтаж котелень планується почати найближчим часом. Ці дії є частиною ширшої програми підготовки Києва до зимового періоду, враховуючи пошкодження в енергетичній інфраструктурі.

Крім того, триває відновлення основних потужностей. У березні цього року уряд ухвалив рішення про виділення коштів для відновлення Дарницької ТЕЦ. Запровадження резервних джерел енергії зменшить ризики для мешканців лівобережної частини столиці у випадках позаштатних ситуацій під час наступного опалювального сезону.

Останні новини